Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 14 lipca 2013

Lewandowski.!!

Kibice byli przerażeni
Udana sobota dla Lewandowskich. Marcin Lewandowski zajął drugie miejsce w biegu na 800 metrów podczas madryckiego mityngu, natomiast Robert strzelił gola. Ponieważ trafił do bramki rywala był to znak, że grał w klubie, a nie reprezentacji, gdzie jest bardzo nieskuteczny. "Lewy" miał jednak szczęście, bowiem w sparingu zderzył się ze słupkiem i mógł złamać rękę!

W sobotni wieczór Borussia zmierzyła się z tureckim Bursasporem w szwajcarskiej miejscowości Altach, położonej o 50 km od miejsca treningów finalisty ostatniej Ligi Mistrzów. Wygrała pewnie 4:1. W pierwszej połowie trener Juergen Klopp desygnował prawie najmocniejszy skład.

Polski napastnik strzelił gola już w 13. minucie, która mogła okazać się dla niego bardzo pechowa. Po tym, jak wpakował piłkę z bliska, wpadł na słupek i mógł złamać rękę. Robert jest coraz silniejszym fizycznie piłkarzem, na murawie nie symuluje, więc to starcie musiało boleć. Wyglądało to bardzo groźnie. Mina kibica z 0:15 sekundy filmiku poniżej jest jak najbardziej wymowna.

"Lewym" szybko zajęli się członkowie sztabu medycznego Borussii. Po ich zabiegach Polak wrócił na boisko i pod koniec pierwszej połowy mógł nawet strzelić drugiego gola. Nie trafił jednak w bramkę tureckiego zespołu.